Menu Zavřít

Proč by tě tahle pozice měla zajímat

Hledáš novou výzvu v oblasti ERP systémů? Máš zkušenosti s integrací a migrací dat mezi různými platformami? Chceš se podílet na vývoji a optimalizaci řešení pro leasingové a úvěrové společnosti? Pokud ano, máme pro tebe skvělou příležitost!

1

Práce s moderními technologiemi

Uvítáme do našeho týmu parťáka či parťačku , kterého/kterou baví svět moderních technologií, nové cloudové výzvy a láká ho/ji segment finančních služeb (leasing).

2

Maximální flexibilita

Preferuješ práci v kanceláři, nebo máte raději remote? U nás to závisí jen a pouze na Tobě. Díky flexibilní pracovní době pak své zaměstnání hravě skloubíš s osobním životem.

3

Dynamický a inovativní tým

Přidej se k našemu týmu analytiků ERP systému pro leasingové společnosti a staň se součástí dynamického a inovativního prostředí. Budeš spolupracovat s interními i externími z ...

4

Zapojení do mezinárodních projektů

Proaktivně se zapojíš do mezinárodních projektů a ve spolupráci s vývojovým týmem, analytiky a konzultanty budeš neustále vylepšovat náš produkt OneCore.

Co budeš určitě potřebovat:

  • Minimálně 3 roky zkušeností v analytice, programování nebo konzultaci ERP systémů.
  • Zkušenosti s návrhem integrací a propojení informačních systém
  • Znáš dobře webové služby (REST API, SOAP), máš zkušenosti s XML, JSON a říkají ti něco pojmy jako jsou SQL procedury, View, a pod.
  • Schopnost analyzovat, navrhovat a implementovat efektivní řešení.
  • Vysokou míru samostatnosti, ale i schopnost pracovat v týmu.
  • Komunikativnost a schopnost sdílet své znalosti s ostatními.
  • Angličtinu na velmi dobré úrovni .

Znalost platformy Dynamics 365 Business Central, zkušenost s relačními DB MS SQL  je SQL je výhodou, ale ne podmínkou.

Náplň tvé práce trochu víc technicky :

  • zpracování integrační analýzy a návrh vhodného řešení pro zákazníka
  • tvorba Fit-gap analýzy a návrhy integrací na propojení informačních systémů
  • spolupráce na tvorbě architektury celého řešení pro zákazníka
  • příprava integrací mezi systémy
  • školení zákazníků v používání systému
  • poradenství a konzultace se zákazníky
  • evidence požadavků a jejich návrh, řešení a plnění
  • testování řešení a spolupráce s programátory
  • práce i na mezinárodních projektech pro předních leasingových a úvěrových společnosti

U nás získáš:

  • Skvělý tým, kde si lidé navzájem pomáhají profesionálně i osobně.
  • Příležitost pracovat na mezinárodních projektech a rozvíjet svou kariéru.
  • Tvůjrozvoj podpoříme odbornými semináři, kurzy a mentoringem starších kolegů.
  • Šance posunout systém OneCore dále a rozvíjet jeho potenciál.
  • Práce kombinující domácí kancelář a kancelář.
  • Flexibilní pracovní doba pro udržení rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.
  • Balíček výhod, ze kterých si vybere každý.
Neomezená dovolená

Zdravotní volno

Stravenkový paušál

Karta MultiSport

Home office

Home office

Flexibilní pracovní doba

Firemní vzdělávání

Nahlédni k nám do týmu

Náš tým Incadea&OneCore dynamicky roste. Projekty řešíme čím dál více v zahraničí, takže o zajímavé implementace u nás není nouze. Vládne u nás kooperující atmosféra, ať už pracujeme z kanceláře nebo domova, a to i přesto, že pobočky máme ve Zlíně, Olomouci a Bratislavě. Záleží na spokojenosti každého z nás, proto pracujeme se zpětnou vazbou a vítáme postřehy ke zlepšení komunikace a procesů. Spoustu věcí si stihneme neformálně říct na společných výletech, posezeních nebo sportovních kláních.

Někdy zvolíme trochu jiný postup,
ale obvykle čekají kandidáty tyto 3 kroky:

1

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

2

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

3

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Máš o pozici zájem? Just sey it!

Eva Motalová, HR Business Partner