Menu Zavřít

Proč by tě tahle pozice měla zajímat

Baví tě Java a chceš dělat práci, která reálně mění fungování státní správy k lepšímu? Hledáme Java Developera, který zapadne do malého brněnského týmu a pomůže nám s projekty v oblasti legislativy.

1

Inovuj s námi státní správu - rovnou třeba Ministerstvo spravedlnosti

Pracujeme na projektech v oblasti legislativy a máme reálný dopad na změny fungování státní správy. K lepšímu.

2

Zkušený Javista

Nemusíš mít za sebou dekády praxí, ale znalost Javy je nezbytná. K tomu ještě potřebujeme zkušenosti s buildováním a nasazováním.

3

Aplikace, které ovlivňují fungování soudů

Pokud tě zajímá, jakým způsobem fungují soudy nebo třeba notáři, díky našim projektům můžeš stát za aplikacemi, které mají vliv na změny v obchodním rejstříku.

4

Jsme výborný kolektiv a k tomu máme krásné kanceláře

Na firemní kultuře si velmi zakládáme a dobré vztahy jsou pro nás zásadní. Čeká tě pracovní místo v krásných, nových a moderních kancelářích s perfektním kolektivem.

5

Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova

V prvních týdnech tě tu budeme mít rádi, ale časem můžeš pracovat klidně z domu.

Co budeš určitě potřebovat:

  • Práce v Javě ti není vůbec cizí
  • Znáš verzovací nástroj, např. GitLab
  • Plusové body získáš za znalosti SQL HTML5
  • Znáš ORM framework, webové služby, wicket, indexovací nástroje, activity workflow engine
  • Oceníme také zkušenosti s jbossem, activemq, maven a znalosti unixových systémů

Náplň tvé práce trochu víc technicky :

  • Údržba, správa a vývoj soudních a notářských aplikací
  • Práce se skripty, úprava v databázi pomocí SQL, práce s chybami v kódu
  • Práce pro eGovernment

U nás získáš:

  • Jsme stabilní a setrvale rostoucí česká IT firma se sídlem v Brně.
  • Podporujeme profesní rozvoj zaměstnanců (školení, certifikace a podobně).
  • Neformální a velmi oblíbené teambuildingy (lyžování v zahraničí, cyklovýlety, firemní snídaně, kulturní akce atd.).
  • A především skvělý a podporující kolektiv.
Zdravotní volno

Stravenkový paušál

Home office

Home office

Flexibilní pracovní doba

Firemní vzdělávání

Cafeterie

Cafeterie

Někdy zvolíme trochu jiný postup,
ale obvykle čekají kandidáty tyto 3 kroky:

1

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

2

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

3

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Máš o pozici zájem? Just sey it!

Soňa Straková, HR Business Partner