Menu Zavřít

Juniorní vývojář

Pracuj s námi na mezinárodním projektu a posouvej ho k dokonalosti a maximální spokojenosti našich zákazníků z oblasti automotiv. Budeš se podílet na vývoji ERP systému v Microsoft Dynamics NAV.

Pokud hledáš své první pracovní uplatnění po studiu nebo se ještě stále cítíš jako junior, čti dál!

4 důvody, proč by tě tahle pozice měla zajímat

1

Staň se součástí seniorního týmu

2

Flexibilita a bohaté benefity

3

Neformální a přátelské pracovní prostředí

4

Dlouhodobá spolupráce

Podporujeme různorodost. Jedině tak může ve stejné rodině excelovat konzultant s kravatou i programátor v teniskách.

Seyfor udává směr a drží všechno pohromadě. Jednotlivé firmy ve skupině však mají ohromnou svobodu v tom, jak si to nastaví uvnitř. I proto se nám daří udržovat přátelskou atmosféru.

Věřím, že si u nás vyberete.

Náplň tvé práce trochu víc technicky :

tvorba funkčních návrhů řešení na míru pro zákazníky z oblasti automotive

komunikace s konzultanty a analytiky nad požadavky zákazníků

testování softwaru

V Seyforu získáš:

  • Tým fajn lidí, kteří se podporují a rádi se potkají i mimo práci.
  • Práci napůl v kanceláři, napůl remote. Baví nás se vidět naživo, ale klidně můžeš pracovat, kde se ti zlíbí.
  • Zázemí opravdu silné skupiny Seyfor.
  • Vyvážený poměr mezi profesním a osobním životem, protože work-life balance je pro nás velmi důležitý.
  • Práci na zajímavých dlouhodobých projektech.
Neomezená dovolená

Zdravotní volno

Stravenkový paušál

Karta MultiSport

Home office

Home office

Flexibilní pracovní doba

Firemní vzdělávání

Cafeterie

Cafeterie

Co budeš určitě potřebovat :

  • znalost relačních databází (MSSQL)
  • výhodou znalost principů Microsoft Dynamics Navision nebo jiného ERP systému
  • výhodou znalost WS, WCF, .net, IIS
  • anglický jazyk na pasivní úrovni (čtení technické dokumentace)

Někdy zvolíme trochu jiný postup,
ale obvykle čekají kandidáty tyto 3 kroky:

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Jak Incadea souvisí se Seyforem

Existují 3 věci, na kterých se shodneme úplně všichni

Zaměstnanci u PC
Stabilita

Stabilita

Na trhu jsme 30 let a Seyfor budujeme tak, aby vydržel několik desetiletí. Neděláme ukvapená rozhodnutí. Rosteme, naše produkty se mění, ale držíme směr.

Zasedačka
Odbornost

Odbornost

Rozumíme IT, datové analytice, obchodu, právu a všemu dalšímu, co je potřeba pro vytváření skvělého softwaru.

Pracujeme na sobě a dbáme na to, abychom chápali i řemeslo našich zákazníků.

Partnerství

Partnerství

Co slíbíme, to dodržíme. To je pravidlo, na kterém si zakládáme při jednáních s klienty i mezi sebou navzájem.

Děláme všechno proto, aby v celém Seyforu vládlo vstřícné klima a bavilo nás spolu trávit čas.

Máte o pozici zájem? Just sey it!

Naděžda Bergmanová, HR Business Partner