Menu Zavřít

Proč by tě tahle pozice měla zajímat

Buď důležitou součástí stabilního týmu senior developerů a vyvíjej s námi systém Money ERP, který denně používají tisíce zákazníků.

1

Staneš se důležitou součástí týmu Money ERP

Tvůj tým je součástí většího oddělení vývoje, do kterého spadá i core vývoj systému Money. Kolegové z core týmu mají nasazenou verzi systému na .NET 6. Neustále však dále pracují na vylepšov ...

2

Uplatníš své zkušenosti a získáš nové

Dostaneš se k architektuře softwaru, .NET technologiím, SQL, WinForms či Azure DevOps.

3

Příjemné pracovní prostředí a flexibilita

Čeká tě pracovní místo v moderních kancelářských prostorách budovy Automédie na Okružní, ale pokud budeš potřebovat můžeš pracovat i z home office. Máme pružnou pracovní dobu, a tak v&n ...

4

Čeká tě přátelský kolektiv

Není to jen prázdná fráze. V týmu Money ERP jsme skvělá parta lidí, kteří si navzájem pomáhají profesně i lidsky a rádi se potkávají v  kanceláři i mimo ni.

5

Práce pro stabilního zaměstnavatele

Budeš pracovat ve firmě, která je jako skála v rozbouřeném moři - Money ERP je součástí Seyforu, který patří mezi evropskou IT špičku. I když rosteme  a naše produkty se mění, tak ...

Co budeš určitě potřebovat:

  • Minimálně 3 roky praxe ve vývoji software
  • Zkušenost s OOP, .NET a C#
  • Dobrou znalost SQL
  • “Can-do" přístup a radost z vývoje software, který pomáhá více než tisícovce firem a mnoha jejich zaměstnancům
  • Být týmovým hráčem

Náplň tvé práce trochu víc technicky :

  • Návrhy a programování
  • Zákaznické úpravy
  • Technologie

U nás získáš:

  • Možnost ovlivnit vývoj velkého ERP systému
  • Flexibilní pracovní dobu kombinující remote i práci v kanceláři
  • Stabilní práci pro jednu z největších softwarových společností v ČR
  • Rovnováhu mezi osobním a pracovním životem
  • Neformální prostředí a přátelský kolektiv
  • Balík benefitů, které si přizpůsobíš podle své potřeby

Neomezená dovolená

Zdravotní volno

Stravenkový paušál

Karta MultiSport

Home office

Home office

Flexibilní pracovní doba

Firemní vzdělávání

Cafeterie

Cafeterie

Nahlédni k nám do týmu

Money ERP je moderní podnikový systém pro malé a střední podniky, který slučuje veškerou firemní agendu do jednoho řešení. Díky své vysoké variabilitě a výběru modulů se Money ERP snadno přizpůsobí na míru požadavkům zákazníků. Money ERP vyniká zejména rychlým nasazením, celou řadou užitečných funkcí a dostupnou cenou. Vyvíjíme ho už od roku 2005 a za tuto dobu získal stovky spokojených uživatelů.  Můžete ho znát také jako Money S4 a Money S5.

Seyfor, jehož je Money ERP součástí, pak patří mezi největší IT firmy v Česku a Slovensku. Pod společnou střechou jsou vedle Money ERP další ERP systémy Vario nebo Byznys, HR software Vema a dalších cca 30 IT produktů pro živnostníky, firmy všech velikostí i úřady.

Dohromady u nás pracuje přes 1 600 zaměstnanců, kteří k nám přišli z různých firem. Díky nim je Seyfor rozmanitou mozaikou know-how, tradic a schopností, z nichž si bereme jen to nejlepší.

Někdy zvolíme trochu jiný postup,
ale obvykle čekají kandidáty tyto 3 kroky:

1

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

2

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

3

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Máš o pozici zájem? Just sey it!

Jitka Burdová, HR Business Partner