Menu Zavřít

Proč by tě tahle pozice měla zajímat

Baví tě .NET? Chceš pracovat na velkých projektech pro vrcholnou státní správu a její podřízené orgány? Pojď k nám do Seyfor do týmu, který "šije" projekty na míru.

1

Na čem budeš pracovat

Primárně budeš pracovat na projektech zajišťujících proces správního řízení a doprovodných agend. Konkrétně jde o projekty pro Český telekomunikační úřad, Komoru daňových poradců a Fina ...

2

Vyvíjíme aplikace a systémy na zakázku

Věnujeme se především zákaznickému vývoji. Pokud budeš mít chuť můžeš se podílet na dalších projektech v .NET 6 nebo vyšší, ASP.NET MVC, ale můžou se objevit i jiné možnosti.

3

Tvá práce bude mít přesah

Jak konkrétně? Digitalizujeme Česko. Máme za sebou projekty jako třeba e-recept nebo elektronický systém pro zdravotní pojišťovnu, které ulehčují život občanům i státním zaměstnancům.

4

Pohodový kolektiv a balík benefitů

V Seyforu jsme skvělá parta lidí, kteří si navzájem pomáhají profesně i lidsky a rádi se potkávají v kanceláři i mimo ni. Navíc u nás dostaneš dlouhý seznam benefitů, jako např. ne ...

Co budeš určitě potřebovat:

  • Znalost a zkušenost s .NET 4.8 a WPF
  • Obecnou znalost C# a platformy .NET
  • Znalost OOP principů
  • Zkušenost s libovolným ORM případně ADO.NET
  • Základní znalost SQL
  • Technickou pasivní znalost AJ

Náplň tvé práce trochu víc technicky :

  • Vývoj aplikací na platformě MS.NET - rozšiřování systémů zaměřených na agendy správních řízení.
  • Spolupráce na analýze zákaznických požadavků a návrhu řešení.
  • Rozvoj a údržbu stávajících i nových aplikací.

U nás získáš:

  • Zázemí velké IT firmy se silným postavením na evropském trhu.
  • Možnost skloubit profesní i osobní život. Flexibilní pracovní doba nebo home office u nás není problém.
  • Podporu firmy v otázkách vzdělávání a růstu.
  • Moderní kanceláře v Karlíně a benefity, které si namixuješ dle tvých potřeb.
  • A v neposlední řadě kolegy, kteří se vzájemně podporují a přátelí.
Neomezená dovolená

Zdravotní volno

Stravenkový paušál

Karta MultiSport

Home office

Home office

Flexibilní pracovní doba

Firemní vzdělávání

Cafeterie

Cafeterie

Nahlédni k nám do týmu

V naší jednotce Tailor-made applications jsme dobrá parta, co nezkazí žádnou legraci. Rádi se společně vydáme na kola, koloběžky nebo do fitka, ale není nám cizí užít si i příjemný relax.

Někdy zvolíme trochu jiný postup,
ale obvykle čekají kandidáty tyto 3 kroky:

1

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

2

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

3

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Máš o pozici zájem? Just sey it!

Kateřina Plachá, HR Business Partner