Menu Zavřít

Proč by tě tahle pozice měla zajímat

Novému kolegovi nabízíme jedinečnou příležitost stát se klíčovým partnerem pro významné automotive klienty (BMW, Mercedes), ale zároveň součástí týmu, který je jeden z nějvětších partnerů Microsoftu v ČR a SR. Práce u nás nabízí možnost akcelerace odborného i kariérního rozvoje.

1

Máme know-how Microsoft technologií

Pracujeme na tvorbě řešení v platformě Microsoft Dynamics 365 business central a souvisejících Microsoft služeb.

2

Staneš se důležitým partnerem pro naše klienty

S našimi klienty máme vybudované dlouhodobé vztahy a jedinečnou důvěru. Jsme pro ně pravou rukou při řešení informačních systémů.

3

Stabilní zaměstnavatel

Budeš pracovat ve firmě, která je pevná jako skála v rozbouřeném moři – Incadea je součástí Seyforu, který patří mezi evropskou IT špičku. Jsme tu s našimi klienty již 30 let. I když ro ...

4

Propojení datové práce s mezilidskou komunikací

Baví tě práce s daty, ale zároveň nechceš mluvit jen s počítačem? U nás tě kromě dat čeká i komunikace se zákazníky na úrovni implementace a analýzy, kde naplno využiješ svoje soft skil ...

Co budeš určitě potřebovat:

  • Znalost Microsoft Dynamics NAV
  • Znalost WS, WCF, .net, IIS výhodou
  • Znalost relačních databází (MSSQL)
  • Anglický jazyk na pasivní úrovni (čtení technické dokumentace)
  • Výhodou je znalost principů Microsoft Dynamics NAV případně jiného ERP software
  • Schopnost týmové práce
  • Spolehlivost, komunikativnost a samostatnost

Náplň tvé práce trochu víc technicky :

  • Budeš vyvíjet ERP systém v oboru automotive v Microsoft Dynamics NAV
  • Budeš spolupracovat na mezinárodních projektech Mercedes-Benz, BMW, DAF a další
  • Budeš vytvářet funkčních návrhů řešení na míru pro zákazníky z oblasti automotive
  • Budeš komunikovat s konzultanty a analytiky požadavky zákazníků
  • A zároveň budeš software také testovat

U nás získáš:

  • Práci full remote
  • Možnost pracovat s moderními technologiemi Microsoftu
  • Práci na zajímavých a především dlouhodobých projektech
  • Příležitost načerpat jedinečné know-how, které akceleruje odborný i kariérní rozvoj
  • Stabilní zázemí jedné z největších IT firem ve střední Evropě
  • Tým fajn lidí, kteří se podporují a rádi se potkají i mimo práci
  • Flexibilní pracovní dobu, se kterou je udržení work-life balance hračka
Neomezená dovolená

Zdravotní volno

Stravenkový paušál

Karta MultiSport

Home office

Home office

Flexibilní pracovní doba

Firemní vzdělávání

Někdy zvolíme trochu jiný postup,
ale obvykle čekají kandidáty tyto 3 kroky:

1

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

2

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

3

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Máš o pozici zájem? Just sey it!

Eva Motalová, HR Business Partner