Menu Zavřít

Proč by tě tahle pozice měla zajímat

Máš zkušenosti s řízením projektů? Máš ITIL certifikace? Chceš určovat směr fungování a rozvoj klíčového klíčového týmu Professional services? Tak hledáme právě tebe! Našeho budoucího team leadera.

1

Budeš vést skvělý tým lidí

V zákaznickém supportu pracuje 13 skvělých kolegů. Našim zákazníkům poskytujeme druhou až třetí úroveň podpory. Pomáháme tam, kde interní IT týmy už nevědí kudy kam – implementovat navržená techn ...

2

Nabízíme unikátní řešení

Od konkurence se lišíme v tom, jak přemýšlíme a kolik už toho máme za sebou. Pyšníme se nejenom technologickými znalostmi, ale i backgroundem na špičkové úrovni, takže našim zákazníkům ...

3

Bude ti u nás dobře

Dbáme na to, aby se u nás lidem líbilo. Jsme rádi, že máme tým, který se rád potkává i mimo pracovní dobu. Dobrá parta vytváří skvělé prostředí. Do kanceláře chodíme 2 dny v týdnu, ve z ...

Co budeš určitě potřebovat:

  • Orientuješ se ve světě Microsoft technologií, zejména M365, Azure, endpoint management a identity management, end user support, DLP/MPIP, network technologie, zejména Fortinet.
  • Máš zkušenost s vedením servisního týmu a řízením procesů dle ITIL.
  • Hands-on přístup. Nehledáme jen people manažera, ale kolegu, kterého bude bavit i technická stránka věci a bude se chtít sám zapojit do řešení technických problémů.
  • Máš chuť udávat směr a inovovat, baví Tě vést a motivovat tým.
  • Znalost podpory koncových uživatelů (L1) a podpory aplikací typu Power Apps.
  • Máš tah na branku a jde Ti o výsledek a kvalitu.
  • Výborná znalost angličtiny.

Náplň tvé práce trochu víc technicky :

  • Rozvoj kompetencí a nastavování procesů v týmu Professional Services dle ITIL standardů.
  • Příležitost tým dále posouvat a vytvářet strategii jeho dalšího fungování.
  • Aktivní komunikace se zákazníky a účast na obchodním vyjednávání ohledně servisních smluv.
  • Členství v Leadership týmu, který řeší provozní i strategická témata pro celou firmu.
  • Interní spolupráce s dalšími technickými týmy, projektovými manažery a obchodním oddělením.
  • Rozvoj Tvých osobních a odborných kompetencí.

U nás získáš:

  • Práci na komplexních projektech pro velké hráče na trhu.
  • Možnost zapojit se už během implementační fáze projektů.
  • Velký prostor k vlastnímu rozvoji.
  • Kariérní růst nastavený dle rozvojového plánu.
  • Flexibilní pracovní dobu s možností home office.
  • Skvělou partu lidí.
  • Příjemné kanceláře na metru Pankrác.
  • Firmu, které na tobě bude záležet.
Neomezená dovolená

Zdravotní volno

Stravenkový paušál

Karta MultiSport

Home office

Home office

Flexibilní pracovní doba

Firemní vzdělávání

Cafeterie

Cafeterie

Někdy zvolíme trochu jiný postup,
ale obvykle čekají kandidáty tyto 3 kroky:

1

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

2

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

3

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Máš o pozici zájem? Just sey it!

Zuzana Lucková, HR Specialist