Menu Zavřít

Co budeš určitě potřebovat:

  • Praxi min. 2 roky v oblasti projektového řízení IT implementačních projektů.
  • Zkušenost s řízením projektů v oblasti SW vývoje na zakázku (dodávka řešení nebo vývoj specifického IS na zakázku).

Náplň tvé práce trochu víc technicky :

  • Znalost principů projektového řízení a schopnost jejich uplatňování.
  • Dobré komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti.
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu.
  • Znalost obecně uznávaných metodik projektového řízení (např. PRINCE2).
  • Praxe s vývojem projektů na platformách Microsoft.

U nás získáš:

  • Kolegy, kteří se vzájemně podporují a přátelí.
  • Možnost být v moderní kanceláři i doma, rádi se setkáváme, ale když budeš potřebovat zůstat doma, není to žádný problém.
  • Zázemí silné skupiny Seyfor, která stále roste.
  • Podporu firmy v otázkách balance mezi profesním a osobním životem.
Neomezená dovolená

Zdravotní volno

Stravenkový paušál

Karta MultiSport

Home office

Home office

Flexibilní pracovní doba

Firemní vzdělávání

Cafeterie

Cafeterie

Nahlédni k nám do týmu

V naší jednotce Tailor-made applications jsme dobrá parta, co nezkazí žádnou legraci. Rádi se společně vydáme na kola, koloběžky nebo do fitka, ale není nám cizí užít si i příjemný relax.

Někdy zvolíme trochu jiný postup,
ale obvykle čekají kandidáty tyto 3 kroky:

1

Napíšeme si

Odpověz nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajímá nás jen pár věcí a tvůj životopis.

2

Zavoláme si

Online nebo po telefonu se tě doptáme na několik doplňujících otázek.

3

Potkáme se

Potkáš se s náborářem i budoucím manažerem, se kterými detailně probereš vše důležité.

Máš o pozici zájem? Just sey it!

Jana Habertizelová, HR Business Partner